Locaties

Hoofdkantoor

Waterkant 104

PO Box 1804, Paramaribo

Telefoon: (597) 472616

Fax: (597) 473257

Email: info@vcbbank.sr

Business center

Lim A Postraat no. 28 – 30

PO Box 1804, Paramaribo

Telefoon: (597)475945

Fax: (597)411965

Email: business@vcbbank.sr

Kwatta

Kwattaweg no. 614 (naast de
Kwatta markt)

Telefoon: (597)435640

Fax:(597)435600

Email: kwatta@vcbbank.sr

Lelydorp

Hk Indira Gandhiweg/tawajariweg 5

Tel: (597)0366900/ 0366266

Fax: (597) 0366522

Email: lelydorp@vcbbank.sr

Para

J.F Kennedyweg,Onverwacht Para

Tel : (597) 0352508

Fax : (597) 0352055

Email: para@vcbbank.sr

Tamanredjo

Hadji I. Soemitaweg, Serie E

Telefoon: (597)0356027

Fax: (597)0356027

Email: tamanredjo@vcbbank.sr

Saramacca

Sidodadieweg BR.1

Tel: (597) 0327183

Fax: (597) 0327151

Email: saramacca@vcbbank.sr

Coronie

Lodewijk Nicolsonstraat no.7

Telefoon: (597)0235121

Fax: (597)0235191

Email: coronie@vcbbank.sr

Nickerie

G.G. Maynardstraat 814

Tel: (597) 0231357/ 210528/ 210529

Fax: (597) 0231914

Email: nickerie@vcbbank.sr

Latour

Rust en Werkweg  2

Telefoon: (597) 482610

Fax: (597) 483200

Email: latour@vcbbank.sr

ATM Lokaties

Leysweg Mall
Leysweg no. 220


Tsang Store
David Simonstraat no. 123


Flexmall
Hoek Suriname / Commewijnestraat


Connectionmall
Henkilaan no. 64


Gasroo
Ds. Martin Luther Kingweg no. 176


Wageningen
Rexoralaan no. 1


Tourtonne
Tourtonnelaan 2


Arjun Store
Soekramsingh str

Openingstijden

Ma t/m Vrijdag van 7.30 uur tot 14.00 uur

Met ingang van 1 oktober 2017 zal al haar kantoren muv Saramacca en Para, slechts example essay on california traveling twee ( 2 ) zaterdagen open zullen zijn voor het publiek, en wel op de homework hassles ready freddy eerste en de laatste zaterdag van de maand.